Şu anda anlatımlı örgüler, bebek örgü modelleri, bebek örgü tulumu, bebek örgüleri, çarşaf, dantel, havlu kenarı, iğne oyası, lif, mutfak danteli, örgü, örgü bebek battaniyesi, oya, pike, şal, yazma, kaynakçalarımizdan "danteloya.blogspot" kaynakçasının; Kadınca, dantel, oya, kategorilerisinde yer alan "Bebek Örgü Tulum Battaniye Modelleri" girdisini incelemektesiniz.

 Bebek örgüsü tulum modeli.Bebek için örülen örgülerde gün geçtikçe değişiklik gösteriyor. Bunların başında da örgü battaniyeler artık daha kullanışlı uyku tulumu şeklinde. Buna benzer bir çok model yapılmakta bende sizlere fikir olsun amaçlı bu modellerden paylaşıyorum. Bu örgü tulum iki parça olarak örülmüş Alt kısımda  yanlarda saç örgüsü ve beş düz beş ters olarak örülüp son kısmı kapşon olarak ayarlanmış. Ön parçada saç örgüsü deseni uygulanmış. Son olarak ikisi dikilip yan kısımlar da ilmek çıkararak lastik kısmı örülmüş. Kapşon kısmı dikilmiş.Yan kısımlarda düğme ilikleri yapılarak bebeğinizin tulumu daha rahat giydirmeniz düşünülmüş.
Keşke bu modeller daha önceleri de olsaymış. Battaniye kullanımı çok zor oluyordu. Ama yinede hediye amaçlı örebilirim çok sevdim.

bebek örgü modelleri

bebek örgüleri