Şu anda anlatımlı lif örgüsü, çarşaf, dantel, Farklı lif modelleri, havlu kenarı, iğne oyası, lif, lif modeli yapılışı, Lif modelleri nasıl örülür, lif örnekleri, Lif örnekleri anlatımlı, mutfak danteli, örgü, oya, pike, şal, yazma, kaynakçalarımizdan "danteloya.blogspot" kaynakçasının; Kadınca, dantel, oya, kategorilerisinde yer alan "Gösterişli Kolay Lif Modelleri" girdisini incelemektesiniz.
Gösterişli ve kolay lif modellerinden dört farklı örnek. Yıldız örgüsü, fıstık ve örümcek örgü teknikleri ile örülmüş lifler. İlk resimdeki model iki katlı olarak örülmüş. Orta kısımdan başlanarak arttırma yapıp yuvarlak şekil verilmiş.İkinci modelde de örümcek yapılarak süslenmiş.Diğer bir modelde motif üzerine başlanıp yuvarlak olarak trbzan yapılıp bunun üzerine kat gelecek şekilde örümcek yapılarak tamamlanmış.Son örnekte ise yıldız örgüsü ile fıstık örgüsü bir arada kullanılarak farklı bir model yapılmış.Saydığım bu örgü tekniklerini biliyorsanız çok rahat modeli çıkaracaksınız.
Çok fazla model bulabileceğiniz çeyizlik   lif modelleridir ben de sizlere çeyize uygun gösterişli ve örmesi kolay örnekleri seçtim. 
gösterişli lif modelleri

gösterişli lif modelleri
gösterişli lif modelleri

gösterişli lif modelleri