Şu anda Benim Hala Umudum Var kıyafetleri, çiçekli elbise modelleri, dizi, Emir'in Yolu Gizem Karaca, Eve Düşen Yıldırım Gizem Karaca, Gizem Karaca bluzları, Gizem Karaca elbisesi, Gizem Karaca gömlekleri, Gizem Karaca kıyafetleri, Gizem Karaca mavi bluz, Gizem Karaca peplum elbise, Güzel Köylü Gizem Karaca, Güzel Köylü Gül elbiseleri, Güzel Köylü kıyafetleri, milla by Trendyol elbiseler, milla by trendyol kıyafetleri, moda, saat, takılar, tv, kaynakçalarımizdan "ondagordum.wordpress.com" kaynakçasının; Kadınca, moda, kategorilerisinde yer alan "Güzel Köylü 1. bölüm – Gizem Karaca kıyafetleri" girdisini incelemektesiniz.

Dün akşam (25 Haziran) yayına başlayan Güzel Köylü, oldukça eğlenceli bir yaz dizisine benziyor. Haftaya Kaçak Gelinler ile hızlı bir başlangıç yapan Star TV, sanırım bu yaz keyifle izlenecek bir kanal olacak. Genelde 1 seneye 2 iş sığdırabilen genç yıldızlardan Gizem Karaca, Güzel Köylü‘de, İstanbul’un yoğun ve yorucu temposundan sıkılan bir plaza insanı Gül‘ü canlandırıyor. 1. bölümde giydiği kıyafetlere bakacak olursak…

Gül‘ün ilk sahnesinde, işe hazırlanırken giydiği çiçekli elbise Milla by Trendyol‘dan. Fiyatı 59,99 TL olan elbiseyi hem Trendyol’daki Milla butiğinden, hem de Modagram‘dan satın alabilirsiniz.
ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol5 ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol6 ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol7 ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol8Gül, bir diğer gün yine işe geç kalırken saks mavisi bir bluz giyiyor. Bu bluz da yine Milla by Trendyol’dan ve fiyatı 59,99 TL. Mavi rengi şu an stoklarda bulunmasa da, buradan inceleyebilirsiniz. Şu an stoklarda bulabileceğiniz ekru rengi mevcut, buradan görebilirsiniz. Mavi rengi stoklara girdiğinde yazımı güncelleyeceğim ;)
ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol1 ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol2 ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol4 ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol3 ondagordum_milla_by_trendyol_renk_alternatifleri1Gizem Karaca‘nın Güzel Köylü tanıtımlarında giydiği mor, sırt detaylı elbise Milla by Trendyol‘un ‘Gece Koleksiyonu’ndan. Fiyatı 79,99 TL olan elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol9 ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_milla_by_trendyol10Dizi sırasında dikkatimi çeken bir detay da Gül’ün saati oldu. Gül’ün kordonunda ‘G’ harfleri bulunan beyaz saati Guess‘ten. Saat sitelerini ne kadar arayıp tarasam da maalesef Türkiye’den bir link bulamadım. Belki eski koleksiyondur ama yurtdışında bulduğum bir adreste fiyatı 74,99$ (yani yaklaşık 160,- TL). Buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_guzel_koylu_bolum1_gizem_karaca_guess_saat1