Şu anda alternatif kombinler, ayakkabı, ayakkabı tasarımları, Diğer, dizi, gelin ayakkabısı, gelin ayakkabısı modelleri, kacak gelinler, Kaçak Gelinler ev nerede, Kaçak Gelinler gelinlikler, Kaçak Gelinler Şebnem ayakkabı, Kaçak Gelinler Şebnem elbisesi, Kaçak Gelinler Şebnem gelinlik, Kaçak Gelinler Şebnem kıyafetleri, Merhamet Narin'in evi, Merhamet'teki ev nerede, moda, Şebnem'in kıyafetleri, Şebnem'in renkli elbisesi, tv, Zara ayakkabı modelleri, Zara ayakkabıları, kaynakçalarımizdan "ondagordum.wordpress.com" kaynakçasının; Kadınca, moda, kategorilerisinde yer alan "Kaçak Gelinler – Şebnem’in 2. bölüm kıyafetleri" girdisini incelemektesiniz.

Arayı soğutmadan yeni bir Kaçak Gelinler yazısı yazmak istedim :) Dizinin dün akşam (30 Haziran) yayınlanan 2. bölümünde, yine Şebnem’in kıyafet ve ayakkabıları dikkat çekti. Öncelikle çok merak edilen renkli elbisesinden başlamak isterim. Şebnem’in tekneye giderken ve akşam teyzesiyle evde otururken giydiği renkli elbiseÉn Vie by Lidyana markasından. Fiyatı 89,90 TL olan elbiseyi online olarak Lidyana‘da inceleyebilirsiniz. Elbisenin bir de düz, bej renkli bir alternatifi olduğunu hatırlatmak isterim.
ondagordum_kacak_gelinler_bolum2_sebnem_elbise_en_vie_by_lidyana1 ondagordum_kacak_gelinler_bolum2_sebnem_elbise_en_vie_by_lidyana2 ondagordum_kacak_gelinler_bolum2_sebnem_elbise_en_vie_by_lidyana4 ondagordum_kacak_gelinler_bolum2_sebnem_elbise_en_vie_by_lidyana3 ondagordum_en_vie_by_lidyana_renk_alternatifleri1Aynı elbise, Gizem Hatipoğlu, Söylemezsem Olmaz programında da giymişti. Hatipoğlu, elbiseyi giydiği gün kendi instagram hesabından da paylaşmıştı.

Şebnem’in bir diğer merak edilen elbisesi de ilk gün, Moda’daki evden kaçarken giydiği yeşil elbiseydi. Yeşil elbisenin şu an için markasını bilemesem de, kırmızı ayakkabıları ZARA‘dan. Zara’nın 2012 Yaz Koleksiyonu‘ndan olan kırmızı dolgu topukluların bir de yeşil rengi mevcut. Hatta Şebnem’i canlandıran Selin Şekerci’nin yeşil ayakkabılarla da bir fotoğrafı var. Belki de önümüzdeki günlerde Şebnem aynı ayakkabının yeşilini de giyecektir :) Ayakkabıların sezon fiyatı 70$‘mış (yani yaklaşık 149,- TL). Bu arada yeşil elbisenin markası hakkında bilgisi olanlar bu yazının altına yorum bırakabilir, veya ondagordum@gmail.com adresime e-mail atabilirler. Şimdiden teşekkürler! Yeni yazımda görüşmek üzere.. :)
ondagordum_kacak_gelinler_bolum2_sebnem_zara_ayakkabi1 ondagordum_kacak_gelinler_bolum2_sebnem_zara_ayakkabi2 ondagordum_kacak_gelinler_sebnem_zara_ayakkabi1