Şu anda Diğer, dizi, Genel, kacak gelinler, Kaçak Gelinler ev nerede, Kaçak Gelinler gelinlikler, Kaçak Gelinler Şebnem ayakkabı, Kaçak Gelinler Şebnem gelinlik, Kaçak Gelinler Şebnem kıyafetleri, Kaçak Gelinler Şebnem'in kolyesi, Lidyana Kolye modelleri, Merhamet Narin'in evi, Merhamet'teki ev nerede, moda, mücevher, renkli boncuklu kolye, renkli kolye modelleri, renkli taşlı kolye, statement necklace modelleri, takılar, tv, kaynakçalarımizdan "ondagordum.wordpress.com" kaynakçasının; Kadınca, moda, kategorilerisinde yer alan "Kaçak Gelinler 3. bölüm – Şebnem’in kolyeleri" girdisini incelemektesiniz.

Yine bir Kaçak Gelinler yazısıyla devam ediyorum :) 3. bölümde Şebnem‘in (Selin Şekerci) taktığı iki kolye de bana çok soruldu. Beyaz, bluz ve mavi eteğiyle taktığı renkli kolye, Hippicks marka ve Lidyana‘da bulabilirsiniz. Fiyatı 85,- TL olan kolyeyi buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kacak_gelinler_bolum3_sebnem_kolye_lidyana1 ondagordum_kacak_gelinler_bolum3_sebnem_kolye_lidyana2Maskeli balo sahnesinde taktığı taşlı kolye ise Limunaire markasının ‘Candy Crush kolyesi‘. Onu da Lidyana‘da bulabilirsiniz. Taşlı kolyenin indirimli fiyatı 59,90 TL. Buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kacak_gelinler_bolum3_sebnem_kolye_lidyana_limunaire1 ondagordum_kacak_gelinler_bolum3_sebnem_kolye_lidyana_limunaire2 ondagordum_kacak_gelinler_bolum3_sebnem_kolye_lidyana_limunaire3