Şu anda Diğer, dizi, Kara Para Aşk, Kara Para Aşk Elif kıyafetleri, Kara Para Aşk gözlük, Kara Para Aşk gözlük sponsoru, Kara Para Aşk kıyafetleri, Kara Para Aşk Tuba Büyüküstün gözlükleri, Kara Para Aşk Tuba Büyüküstün kıyafetleri, Kara Para Aşk Tuba Büyüküstün takıları, moda, mücevher, Roma'daki siyah gözlük, takılar, Tuba Büyüküstün gözlük, tv, kaynakçalarımizdan "ondagordum.wordpress.com" kaynakçasının; Kadınca, moda, kategorilerisinde yer alan "Kara Para Aşk – Elif’in Miu Miu gözlükleri" girdisini incelemektesiniz.

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba..bu aralar Kara Para Aşk‘ın aksesuarları konusunda o kadar çok e-mail geliyor ki, artık hepsiyle ilgili bir şeyler yazmanın zamanıdır :) İlk yazım Elif’in (Tuba Büyüküstün) Roma’da taktığı siyah, yuvarlak gözlükler olacak. Elif, Roma’ya ilk gittiğinde, havaalanından çıkarken gözünde bu gözlükleri gördük. Roma’da gezerken de gözlükleri başının üstünde kullanıyordu. Sezonun trend gözlüklerinden olan bu model Miu Miu‘dan. Neiman Marcus’un uluslararası online satış sitesinde fiyatı 365,- $ olarak gözüküyor (yani yaklaşık 761,- TL), fakat sitede tükenmiş durumda. Türkiye’deki optik mağazalarında satış fiyatını bilmiyorum. Eğer bilen, alan varsa yazının altına yorum bırakabilir :)

ondagordum_karaparaask_bolum3_elif_gozluk_miumiu1 ondagordum_karaparaask_bolum3_elif_gozluk_miumiu2 ondagordum_karaparaask_bolum3_elif_gozluk_miumiu3 ondagordum_karaparaask_bolum3_elif_gozluk_miumiu4Gözlük, 2014 İlkbahar Koleksiyonu‘dan. Markanın bu seneki reklam yüzü Elizabeth Olsen‘ı da afişte farklı bir renkle görüyoruz (solda). Dita von Teese de sıklıkla Miu Miu gözlükleri tercih eden ünlülerden (sağda).
ondagordum_karaparaask_bolum3_miumiu_celebrity