Şu anda alternatif kombinler, arabalar, Boomads advertorial, bumads advertorial içeriği, Bumads reklamları, bumerang ödülleri 2013, Bumerang reklamları, Dekorasyon, Diğer, dizi, duvar boyası, Erkek modası, Genel, Marshall Visualizer, Marshall'la önce gör sonra boya, moda, renk alternatifleri, tv, kaynakçalarımizdan "ondagordum.wordpress.com" kaynakçasının; Kadınca, moda, kategorilerisinde yer alan "Marshall’la önce gör, sonra boya" girdisini incelemektesiniz.

Evinizin duvarlarında hep uygulamak istediğiniz bir renk var, ama sonuç ne çıkacak emin değilsiniz. O renk çok koyu kalıp içinizi mi karartacak, ya da istediğinizden çok daha açık kalıp boyadığınıza değmeyecek mi? Artık bu soruların çok kolay bir cevabı var: Marshall’ın yeni mobil uygulaması Visualizer. Akıllı telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz Visualizer uygulaması sayesinde istediğiniz tüm renkleri boyayacağınız duvar üzerinde deneyebilir, kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Marshall’ın tüm renk paletini sunan Visualizer sayesinde kendiniz renginizi seçebilir veya önerilen renk tonlarını kullanarak odanızın nasıl bir görünüm alacağını belirleyebilirsiniz.

Böyle bir uygulama elimin altında olunca, aklımda oda boyamak olmasa bile sizin için denedim ve rengarenk duvarlarım oldu :) Uygulamanın daha net anlaşılması için kontrast renkler kullanarak duvarları sizin için ayırt edici bir hale getirdim. Böylece siz de her duvarı ayrı renkte boyayarak, hatta tavanınızda bile denemeler yaparak en uygun tona ulaşabileceksiniz. Kullandığınız her rengin kodu kaydettiğiniz fotoğrafta çıktığı için, renk paletinde kod arama derdinden de kurtulacaksınız.

Uygulama hem Android, hem de IOS cihazlar için geliştirilmiş. İndirmek için:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akzonobel.letscolourMarshallTR&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/marshall-visualizer/id526432420?l=tr&mt=8

Visualizer’ın nasıl çalıştığınızı detaylarıyla anlatan videoyu ise izlemenizi tavsiye ediyorum:

Eminim siz de benim gibi renkler arasında kaybolacak, her duvarı farklı renge boyamak isteyeceksiniz!

İçerik: ondagordum.com

Bir boomads advertorial içeriğidir.