Şu anda alternatif kombinler, Deniz Marşan ve Başak Dizer, dizi, dizi modası, düğün-evlilik-gelinlik, Hakan Yıldırım for MGM koleksiyonu, med cezir, med cezir kıyafetleri, Medcezir Sude, Medcezir Sude kıyafetleri, moda, Modagram elbiseler, ödül töreni, Room Teşvikiye, Şebnem Dönmez elbiseleri, Şebnem Dönmez kıyafetleri, Şebnem Dönmez Medcezir kıyafetleri, Şebnem Dönmez Medcezir takıları, Serenay Sarıkaya, Serenay Sarıkaya kıyafetleri, Serenay Sarıkaya med cezir dizisi, Sude elbiseleri, the oc kıyafetleri, the oc uyarlaması med cezir, tv, yaman ve mira, yeni showroom ROOM, kaynakçalarımizdan "ondagordum.wordpress.com" kaynakçasının; Kadınca, moda, kategorilerisinde yer alan "Medcezir – Sude’nin Hakan Yıldırım for MGM elbiseleri" girdisini incelemektesiniz.

Uzun bir aradan sonra yeni bir Medcezir yazısı..diziyi izleyebildiğim günlerde eş zamanlı olarak hem Twitter’dan, hem de instagram’dan paylaşım yaptığım için blog yazıları gecikiyor. Ama bu sefer 6 Haziran‘da yayınlanan 37. bölümü hemen ardından yazmaya karar verdim :) Sude (Şebnem Dönmez), giydikleriyle benim kadar izleyicilerin de dikkatini çekiyor. Bu hafta giydiği siyah beyaz olan ve mavi olan iki elbise de Hakan Yıldırım’ın Modagram için özel hazırladığı Hakan Yıldırım for MGM koleksiyonundan. Şimdi detaylara bakalım…
Sude’nin Ender’le şirkette konuşurken giydiği siyah beyaz, bel kısmı dekolteli elbise Hakan Yıldırım for MGM koleksiyonundan. 36-40 bedenleri bulunan elbisenin fiyatı 259,99 TL. Mavi-beyaz renk alternatifi de olan modeli buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim3 ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim2ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim1ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim4 ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim5 ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim6

Elbisenin mavi-beyaz alternatifini de sitede inceleyebilirsiniz…
ondagordum_medcezir_bolum37_sude_siyah_beyaz_alternatif1

Diğer elbise de, evde yemekte giydiği mavi, V askılı elbise. Dizi sırasında bluz-etek gibi duran bu elbise yine aynı koleksiyondan. Fiyatı 259,99 TL olan açık mavi elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim11 ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim10 ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim8 ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim9 ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim12 ondagordum_medcezir_bolum37_sude_modagram_hakan_yildirim7

Hakan Yıldırım’ın Modagram.com için hazırladığı davet koleksiyonu, “davetliysen boy göster” temasına odaklanıyor. Koleksiyona ilham veren Berrak Tüzünataç ile gerçekleştirilen çekimlerde de işlenen tema, kadınları bu yaz katıldıkları tüm davetlerde dikkatleri üstlerine çekmeye davet ediyor.
Düğün sezonu açılmışken bu koleksiyonda farklı alternatifler bulabileceğinizi düşünüyorum…yeni yazımda görüşmek dileğiyle! :)
ondagordum_berrak_tuzunatac_modagram_hakan_yildirim2 ondagordum_berrak_tuzunatac_modagram_hakan_yildirim1

Koleksiyon görsellerinin tamamı Modagram‘a aittir.