Şu anda Deniz Marşan ve Başak Dizer, dizi, dizi modası, düğün-evlilik-gelinlik, Eylül'ün düğün elbisesi, Genel, med cezir, med cezir kıyafetleri, Medcezir Eylül düğün elbisesi, Medcezir Mira düğün elbisesi, Medcezir Sude, Medcezir Sude kıyafetleri, mekanlar, Mira'nın düğün elbisesi, moda, mücevher, ödül töreni, Özgür Masur elbise modelleri, Özgür Masur tasarımları, Room Teşvikiye, Şebnem Dönmez elbiseleri, Şebnem Dönmez kıyafetleri, Şebnem Dönmez Medcezir kıyafetleri, Şebnem Dönmez Medcezir takıları, Serenay Sarıkaya, Serenay Sarıkaya kıyafetleri, Serenay Sarıkaya med cezir dizisi, Sude Asım Şekim Kaya düğün neredeydi, takılar, the oc kıyafetleri, the oc uyarlaması med cezir, tv, yaman ve mira, kaynakçalarımizdan "ondagordum.wordpress.com" kaynakçasının; Kadınca, moda, kategorilerisinde yer alan "Medcezir: Mira ve Eylül’ün düğün kıyafetleri" girdisini incelemektesiniz.

Diziler birer birer sezon finali yaparken, Medcezir de geçtiğimiz Cuma (13 Haziran) sezon finali yaptı. Herkesi oldukça meraklandıran bir finaldi ve 3 ay beklemek durumundayız… Bölümde yaşanan en önemli olaylardan biri de Sude (Şebnem Dönmez) ve Asım Şekip Kaya‘nın (Can Gürzap) düğünüydü. Düğün demişken belirtmek isterim ki, düğün için seçilen mekan Çubuklu 29‘du.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_dugun_cubuklu29_1Mira (Serenay Sarıkaya) da, Eylül (Hazar Ergüçlü) de bu düğüne Özgür Masur‘un 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan elbiselerle katılmıştı. Eylül’ün mavi elbisesinin birebir aynısı defilede de vardı.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_eylul_ozgur_masur4 ondagordum_medcezir_sezon_finali_eylul_ozgur_masur2 ondagordum_medcezir_sezon_finali_eylul_ozgur_masur1 ondagordum_medcezir_sezon_finali_eylul_ozgur_masur3Mira’nın uçuk somon renk elbisesinin ise uzun modelini fotoğraflarda görebilirsiniz. Kısa modeli sanırım dizi için özel olarak hazırlandı.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur1 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur2 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur3 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur4 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur5Mira’nın bantlı sandaletleri ise Gamze Saraçoğlu‘nun İnci Deri için hazırladığı özel 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Aynı sandaletin kırmızı ve siyah renk alternatifleri de mevcut. İnci’nin online satışında maalesef şu an için yok, fakat koleksiyonun diğer modellerini buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ayakkabi_inci_gamze_saracoglu1 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ayakkabi_inci_gamze_saracoglu2