Şu anda çarşaf, dantel, dantel modelleri, havlu kenarı, iğne oyası, lif, mutfak danteli, Mutfak Peçetesi, Mutfak Perdesi, mutfak takımı, örgü, oya, Perde Dantelleri, pike, şal, yazma, kaynakçalarımizdan "danteloya.blogspot" kaynakçasının; Kadınca, dantel, oya, kategorilerisinde yer alan "Mutfak Takımı Dantelleri" girdisini incelemektesiniz.
Üzümlü mutfak takımı Mutfak takımı danteli perde si ile birlikte de örülebiliyor.
dantel mutfak örnekleri
DANTEL MUTFAK TAKIMI DANTEL PERDE
dantel modelleri
dantel modelleri

dantel dantel örnekleri
DANTEL PERDE MODELLERİ
Dantel mutfak perdesi modeli kenar danteli olarakta örülebilecek bir model bir yakınım bunu mutfak perdesi olarak örmüş üst kısmınada dantele benzeyen tüllerden diktirmiş perdeye uzaktan baktığınızda tamamı dantel gibi görünüyor  kolay ve güzel bir model. Stor perdelerde çok hoş durur.
dantel perde
dantel perde
HALKALI DANTEL TAKIMI
Daha önce halkalarla örülen vitrin takımını yayınlamıştım bu da mutfak takımı olarak tasarlanmış hali pembe simli tül üzerine monte edilerek sarılmış dantel üzerine pembe çiçek şeklinde boncuklardan süslenmiş.Tüm takıma uygulanmış.Tepsi örtüsünede uygulanmış daha sonra onuda sizle paylaşacağım.İkinci resimde ise aynı dantel modeli ile katlamalı perde olarak uygulanmış.

dantel modelleri

halkalı mutfak takımı

DANTEL BUZDALABI ÖRTÜSÜ
Çilek desenli mutfak takımı danteli bu modelin daha önce peçetesini yayınlamıştım buda buzdalabı örtüsü olarak örülüp kumaşa geçirilmiş hali
DANTEL ÖRTÜ