Şu anda Boz Sisters, Boz Sisters elbiseler, Boz Sisters kıyafetler, Boz Sisters modelleri, Boz Sisters nerede, dizi, Genel, moda, Nurhayat bluzları, Nurhayat elbiseleri, Nurhayat kıyafetler, Nurhayat takıları, Nurhayat'ın inci kolyesi, Nurhayat'ın inci küpeleri, tv, Yalan Dünya ayakkabılar, Yalan Dünya çantalar, Yalan Dünya Gupse Özay kıyafetleri, Yalan Dünya kıyafetler, Yalan Dünya Nurhayat kıyafetleri, kaynakçalarımizdan "ondagordum.wordpress.com" kaynakçasının; Kadınca, moda, kategorilerisinde yer alan "Yalan Dünya – 76.bölüm Nurhayat’ın kıyafetleri" girdisini incelemektesiniz.

Yalan Dünya‘nın yeni bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanmamış olmasına rağmen, kaçırdığım bölümlerin tekrarına TV2′de rastlayınca açığı kapatmaya çalışıyorum. Kanal, iki haftadır 76. bölümün tekrarını yayınlayınca, ben de Nurhayat’ın kıyafetlerini hazırlayacak fırsat buldum. Lafı çok uzatmadan bakalım Nurhayat (Gupse Özay), 76. bölümde neler giydi.
Dizinin ilk sahnelerinde, Emir’le Yalan Kafe’de oturan Nurhayat’ın giydiği turuncu, siyah detayları bulunan etek Boz Sisters‘dan. Etek, aynı zamanda Butigo firmasının tanıtımlarında da kullanılmıştı.
ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_bozsisters5 ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_bozsisters6 ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_bozsisters7Deniz’in palyaço olarak katıldığı Defne’nin doğumgününde Nurhayat’ın fuşya renk deri elbisesi ve içine giydiği yakası işli beyaz gömleği de aynı şekilde yine Boz Sisters‘dan.
ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_bozsisters2 ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_bozsisters3 ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_bozsisters1 ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_bozsisters4
Bu fuşya elbiseyi dikkatli okuyucularım hatırlayacaktır. Elbise hem Merhamet dizisinde Burçin Terzioğlu tarafından giyildi, hem de Burcu Güneş, Hey Canlı isimli magazin programında giydi. Merak edenler için Boz Sisters adres: Abdi İpekçi Cad. Deniz apt. No:32 Nişantaşı / İSTANBUL Telefon: 0212.234 4556

ondagordum_hey_canli_burcu_gunes_bozsisters3 ondagordum_hey_canli_burcu_gunes_bozsisters2 ondagordum_hey_canli_burcu_gunes_bozsisters1Son olarak Nurhayat‘ın giydiği, çiçek desenli, sarı detaylı elbise Twist‘in yeni sezonundan. Elbiseye geçtiğimiz hafta mağazada bakma şansım oldu. Televizyonda ince bir elbise gibi gözükmesine rağmen yaz için oldukça kalın bir kumaşı var. Bu sebeple ince bir ceket/hırkayla bahar akşamlarında değerlendirilebilir :) Elbisenin sezon fiyatı 199,- TL ve buradan detayları inceleyebilirsiniz. Bu akşam Yalan Dünya’nın yeni bölümü (79. bölüm) yayınlanacak..hazır Twitter’a kavuşmuşken Twitter’da buluşalım! :)
Yeni yazımda görüşmek dileğiyle…
ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_twist1 ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_twist2 ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_twist3 ondagordum_yalan_dunya_bolum76_nurhayat_twist4